Slovenya


>Teklif Al

Slovenya

Maxi Logistics Services Slovenya Karayolu Nakliye

Slovenya ADR Parsiyel, Grupaj İhracat, İthalat, Transit Tenteli ve Frigo Tır Yük Taşımacılığı Nakliyat, Diplomatik Eşya Nakliye, Transport, Nakliye, Lojistik, Express Taşımacılık

Slovenya parsiyel ( grupaj ) ihracat, ithalat ve transit nakliye konusunda sektörde en iyisi olan Maxi Logistics Services, yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Ljubljana ( Lübyana ), Celje, Kranj, Maribor, Koper, Izola, Piran, Bled, Bistrica, Postonja, Vrhnika, Kocevje, Novo Mesto, Crnomelj, Litija, Brezice, Krsko, Sevnica, Trbovlje, Velenje, Ptuj, Murska Subota ve Domzale olmak üzere ayrıca Slovenya’nın tüm şehirlerine firmamız ve acentelerimize ait araçlarla parsiyel ( grupaj ) ve komple karayolu taşımacılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayrıca dilerseniz malzemelerinizi Minivan ve Panelvan araçlarla daha hızlı olarak ekspres nakliye hizmeti ile güvenli olarak varış adresine ulaştırıyoruz.  

İHRACAT

Her hafta Cuma ve Cumartesi günü standart olarak İstanbul Avrupa Yakasında bulunan depomuzdan Slovenya’nın başta Ljubljana ( Lübyana ), Celje, Kranj, Maribor, Koper, Izola, Piran, Bled, Bistrica, Postonja, Vrhnika, Kocevje, Novo Mesto, Crnomelj, Litija, Brezice, Krsko, Sevnica, Trbovlje, Velenje, Ptuj, Murska Subota ve Domzale olmak üzere tüm şehirlerine karayolu parsiyel çıkışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin bütün şehirlerinden Slovenya’nın bütün şehirlerine komple Tenteli Tır, Minivan, Frigo Tır, Panelvan, Low bed, Gabari Dışı ve Açık Tır yüklemeleriniz için hızlı ve güvenli araç organize edebiliriz.

İTHALAT

Her hafta Cuma günü standart olarak Slovenya Ljubljana ( Lübyana ) ve Koper depomuzdan Halkalı ( Muratbey ) , Erenköy ve Gebze Gümrüklerine karayolu parsiyel ( grupaj ) çıkışlarımız bulunmaktadır.  Ayrıca hafta içi her gün Slovenya’nın bütün şehirlerinden Türkiye’nin bütün şehirlerine komple Tenteli Tır, Minivan, Frigo Tır, Panelvan, Low bed, Gabari Dışı ve Açık Tır yüklemeleriniz için hızlı ve güvenli araç organize edebiliriz.

TRANSİT

Her hafta Cuma ve Pazartesi günü standart olarak İstanbul ( Avrupa Serbest Bölge, Tuzla Serbest Bölge ), Kocaeli ( Kocaeli Serbest Bölgesi ), Bursa (Gemlik Serbest Bölge ) ve İzmir ( İzmir Serbest Bölge ) Gümrüklerine bağlı bulunan Gümrüklü Antrepolardan yada Serbest Bölgelerden Slovenya’nın başta Ljubljana ( Lübyana ), Celje, Kranj, Maribor, Koper, Izola, Piran, Bled, Bistrica, Postonja, Vrhnika, Kocevje, Novo Mesto, Crnomelj, Litija, Brezice, Krsko, Sevnica, Trbovlje, Velenje, Ptuj, Murska Subota ve Domzale olmak üzere tüm şehirlerine karayolu parsiyel çıkışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin bütün şehirlerinden Slovenya’nın bütün şehirlerine komple Tenteli Tır, Minivan, Frigo Tır, Panelvan, Low bed, Gabari Dışı ve Açık Tır yüklemeleriniz için hızlı ve güvenli araç organize edebiliriz.

Maxi Logistics Services, teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak hedeflerini daha iyi hizmet vermek için planlamıştır. Slovenya destinasyonuna ihraç edeceğiniz yada Slovenya destinasyonundan ithalat edeceğiniz malzemelerinizin takibini Tracking sistemimizde günlük olarak takip edebilirsiniz. Maxi Logistics Services Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.

Maxi Logistics Services, Slovenya destinasyonuna yapacağınız karayolu nakliye sevkiyatlarınızda hizmetinize uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle size bir telefon kadar yakın +90 216 335 55 97 no’lu telefondan yada info@maxitransport.eu mail adresinden siz Değerli müşterilerimize Hafta içi 08:30 - 18:30 saatleri arasında Sorunsuz Hizmet vermeye hazırız. Ayrıca 7 gün / 24 saat ulaşabileceğiniz WhatsApp numaramız +90 541 612 97 39 Ürünlerinizi hızlı, güvenilir ve sorunsuz bir şekilde müşterinize ulaştırır. Sevkiyatlarınız ile ilgili sorularınızı yöneltebilir, yükünüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Ayrıca parsiyel çıkış yaptığımız şehirleri aşağıda bulabilirsiniz.

İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Ljubljana
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Maribor
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Celje
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Kranj
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Koper
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Velenje
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Novo Mesto
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Ptuj
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Kamnik
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Trbovlje
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Sezana
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Tolmin
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo – Crnomelj
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo – Brezice
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Krsko

Slovenya karayolu yüklemeleriniz için fiyat istenirken malzeme ile ilgili bazı önemli bilgilerin eksiksiz verilmesi bir çok problemin önüne geçecektir.
Bu önemli bilgiler;

1 - Malzemenin Cinsi ( yedek parça, tekstil, makina, kumaş, gıda vb.)
2 - Malzemenin ambalaj şekli ( Koli, Palet, Rulo, Kasa, bağ ) ve taşıma ölçüleri ( en, boy, yükseklik ) 
3 - Malzemenin fatura bedeli, Yükleme tarihi, Kargonun aciliyet durumu.
4 - Malzemenin üst üste konulup konulamayacağı.
5 - Malzemenin yükleme adresi, yükleme gümrüğü ve teslim adresi, teslim gümrüğü doğru olarak verilmelidir.
6 - Malzemenin başka özellikleri varsa mutlaka belirtilmelidir.

Slovenya Karayolu Parsiyel ( Grupaj ) Nakliyede Hesaplama Yöntemi;

Slovenya ülkesine göndereceğiniz ( sevk edeceğiniz ) yükleriniz için aşağıdaki hesaplama yöntemlerini kullanabilirsiniz.

- Palet, Sandık, Koli, çuval ve benzeri yüklerde hacim V = en x boy x yükseklik

- Rulo, Bağ, Bundle, Kazan ve silindirik yüklerde hacim V = 3,14 x yarı çapın karesi x yükseklik ( pi sayısı:3,14 sabittir )

1 m3 = 333 kg / 1 ton = 3 m3 / 1 ldm: 1.730 kg olarak hesaplanır.

Otomatik Hacim Hesaplama Tablosu için tıklayınız.

* Slovenya ihracat ve transit parsiyel ( grupaj ) Slovenya’dan ithalat parsiyel ve Slovenya’dan transit üçüncü ülkelere yapılan parsiyel taşımalarımızdır.
* Slovenya parsiyel ( grupaj ) ihracat, ithalat ve transit taşımalarda fiyatlandırma; Parsiyel ( Grupaj ) veya Komple Tır olarak hesaplanır.
* Slovenya parsiyel ( grupaj ) ihracat ve transit taşımalarında haftalık servisler; 2 ila 4 seferdir.

Slovenya Hakkında Genel Bilgiler

Ülke İsmi

: Slovenya

Yönetim Biçimi

: Parlementer Cumhuriyet

Başkenti

: Ljubljana ( Lübyana )

Resmi Dili

: Slovence

Para Birimi

: Euro  ( € )

Yüzölçümü

: 20.273 km²

Nüfus

: 2.062.874

Güzergah

: Türkiye - Bulgaristan - Sırbistan - Hırvatistan - Slovenya

Başlıca Şehirleri

: Ljubljana ( Lübyana ), Celje, Kranj, Maribor, Koper, Izola, Piran, Bled, Bistrica, Postonja, Vrhnika, Kocevje, Novo Mesto, Crnomelj, Litija, Brezice, Krsko, Sevnica, Trbovlje, Velenje, Ptuj, Murska Subota ve Domzale

Slovenya Limanları

: Koper, Piran ve Izola

Mesafe

: İstanbul ( Avrupa Yakası ) - Ljubljana ( Lübyana ) / SLO : 1.780.- Km

Youtube

 

 

*Komple tır çıkışları her çalışma günü yapılabilmektedir.