Slovakya


>Teklif Al

Slovakya

Maxi Logistics Services Slovakya Karayolu Nakliye

Slovakya ADR Parsiyel, Grupaj İhracat, İthalat, Transit Tenteli ve Frigo Tır Yük Taşımacılığı Nakliyat, Diplomatik Eşya Nakliye, Transport, Nakliye, Lojistik, Express Taşımacılık

Slovakya parsiyel ( grupaj ) ihracat, ithalat ve transit nakliye konusunda sektörde en iyisi olan Maxi Logistics Services, yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Bratislava, Kosice, Nitra, Trnava, Trencin, Brezno, Nove Zamky, Teplice, Presov, Snina ve Dunajec Gorge olmak üzere ayrıca Slovakya’nın tüm şehirlerine firmamız ve acentelerimize ait araçlarla parsiyel ( grupaj ) ve komple karayolu taşımacılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayrıca dilerseniz malzemelerinizi Minivan ve Panelvan araçlarla daha hızlı olarak ekspres nakliye hizmeti ile güvenli olarak varış adresine ulaştırıyoruz.  

İHRACAT

Her hafta Cuma ve Cumartesi günü standart olarak İstanbul Avrupa Yakasında bulunan depomuzdan Slovakya’nın başta Bratislava, Kosice, Nitra, Trnava, Trencin, Brezno, Nove Zamky, Teplice, Presov, Snina ve Dunajec Gorge olmak üzere tüm şehirlerine karayolu parsiyel çıkışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin bütün şehirlerinden Slovakya’nın bütün şehirlerine komple Tenteli Tır, Minivan, Frigo Tır, Panelvan, Low bed, Gabari Dışı ve Açık Tır yüklemeleriniz için hızlı ve güvenli araç organize edebiliriz.

İTHALAT

Her hafta Cuma günü standart olarak Slovakya Bratislava ve Nitra depomuzdan Halkalı ( Muratbey ) , Erenköy ve Gebze Gümrüklerine karayolu parsiyel ( grupaj ) çıkışlarımız bulunmaktadır.  Ayrıca hafta içi her gün Slovakya’nın bütün şehirlerinden Türkiye’nin bütün şehirlerine komple Tenteli Tır, Minivan, Frigo Tır, Panelvan, Low bed, Gabari Dışı ve Açık Tır yüklemeleriniz için hızlı ve güvenli araç organize edebiliriz.

TRANSİT

Her hafta Cuma ve Pazartesi günü standart olarak İstanbul ( Avrupa Serbest Bölge, Tuzla Serbest Bölge ), Kocaeli ( Kocaeli Serbest Bölgesi ), Bursa (Gemlik Serbest Bölge ) ve İzmir ( İzmir Serbest Bölge ) Gümrüklerine bağlı bulunan Gümrüklü Antrepolardan yada Serbest Bölgelerden Slovakya’nın başta Bratislava, Kosice, Nitra, Trnava, Trencin, Brezno, Nove Zamky, Teplice, Presov, Snina ve Dunajec Gorge olmak üzere tüm şehirlerine karayolu parsiyel çıkışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin bütün şehirlerinden Slovakya’nın bütün şehirlerine komple Tenteli Tır, Minivan, Frigo Tır, Panelvan, Low bed, Gabari Dışı ve Açık Tır yüklemeleriniz için hızlı ve güvenli araç organize edebiliriz.

Maxi Logistics Services, teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak hedeflerini daha iyi hizmet vermek için planlamıştır. Slovakya destinasyonuna ihraç edeceğiniz yada Slovakya destinasyonundan ithalat edeceğiniz malzemelerinizin takibini Tracking sistemimizde günlük olarak takip edebilirsiniz. Maxi Logistics Services Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.

Maxi Logistics Services, Slovakya destinasyonuna yapacağınız karayolu nakliye sevkiyatlarınızda hizmetinize uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle size bir telefon kadar yakın +90 216 335 55 97 no’lu telefondan yada info@maxitransport.eu mail adresinden siz Değerli müşterilerimize Hafta içi 08:30 - 18:30 saatleri arasında Sorunsuz Hizmet vermeye hazırız. Ayrıca 7 gün / 24 saat ulaşabileceğiniz WhatsApp numaramız +90 541 612 97 39 Ürünlerinizi hızlı, güvenilir ve sorunsuz bir şekilde müşterinize ulaştırır. Sevkiyatlarınız ile ilgili sorularınızı yöneltebilir, yükünüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Ayrıca parsiyel çıkış yaptığımız şehirleri aşağıda bulabilirsiniz.

İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Bratislava
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Kosice
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Presov
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Zilina
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Nitra
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Banska Bystrica
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Trnava
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Trencin
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Martin
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Poprad
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Prievidza
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Zvolen
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Povazska Bystrica
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Nove Zamky
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Michalovce
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Spisska Nova Ves
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Komarno
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Levice
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Humenne
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Bardejov

Slovakya karayolu yüklemeleriniz için fiyat istenirken malzeme ile ilgili bazı önemli bilgilerin eksiksiz verilmesi bir çok problemin önüne geçecektir.
Bu önemli bilgiler;

1 - Malzemenin Cinsi ( yedek parça, tekstil, makina, kumaş, gıda vb.)
2 - Malzemenin ambalaj şekli ( Koli, Palet, Rulo, Kasa, bağ ) ve taşıma ölçüleri ( en, boy, yükseklik ) 
3 - Malzemenin fatura bedeli, Yükleme tarihi, Kargonun aciliyet durumu.
4 - Malzemenin üst üste konulup konulamayacağı.
5 - Malzemenin yükleme adresi, yükleme gümrüğü ve teslim adresi, teslim gümrüğü doğru olarak verilmelidir.
6 - Malzemenin başka özellikleri varsa mutlaka belirtilmelidir.

Slovakya Karayolu Parsiyel ( Grupaj ) Nakliyede Hesaplama Yöntemi;

Slovakya ülkesine göndereceğiniz ( sevk edeceğiniz ) yükleriniz için aşağıdaki hesaplama yöntemlerini kullanabilirsiniz.

- Palet, Sandık, Koli, çuval ve benzeri yüklerde hacim V = en x boy x yükseklik

- Rulo, Bağ, Bundle, Kazan ve silindirik yüklerde hacim V = 3,14 x yarı çapın karesi x yükseklik ( pi sayısı:3,14 sabittir )

1 m3 = 333 kg / 1 ton = 3 m3 / 1 ldm: 1.730 kg olarak hesaplanır.

Otomatik Hacim Hesaplama Tablosu için tıklayınız.

* Slovakya ihracat ve transit parsiyel ( grupaj ) Slovakya’dan ithalat parsiyel ve Slovakya’dan transit üçüncü ülkelere yapılan parsiyel taşımalarımızdır.

* Slovakya parsiyel ( grupaj ) ihracat, ithalat ve transit taşımalarda fiyatlandırma; Parsiyel ( Grupaj ) veya Komple Tır olarak hesaplanır.

* Slovakya parsiyel ( grupaj ) ihracat ve transit taşımalarında haftalık servisler; 2 ila 4 seferdir.

Slovakya Hakkında Genel Bilgiler


Ülke İsmi

: Slovakya

Yönetim Biçimi

: Parlamenter Cumhuriyet

Başkenti

: Bratislava

Resmi Dili

: Slovakça

Para Birimi

: Euro  ( € )

Yüzölçümü

: 49.035 km²

Nüfus

: 5.445.802

Güzergah

: Türkiye - Bulgaristan - Sırbistan - Macaristan - Slovakya

Başlıca Şehirleri

: Bratislava, Kosice, Nitra, Trnava, Trencin, Brezno, Nove Zamky, Teplice, Presov, Snina, Dunajec Gorge

Slovakya Limanları

: Bratislava ve Komarna

Mesafe

: İstanbul ( Avrupa Yakası ) - Bratislava / SK : 1.780.- Km

Youtube

https://www.youtube.com/watch?v=7MZwSVL-wyc

*Komple tır çıkışları her çalışma günü yapılabilmektedir.