Portekiz


>Teklif Al

Portekiz

 

Maxi Logistics Services Portekiz Karayolu Nakliye

Portekiz ADR Parsiyel, Grupaj İhracat, İthalat, Transit Tenteli ve Frigo Tır Yük Taşımacılığı Nakliyat, Diplomatik Eşya Nakliye, Transport, Nakliye, Lojistik, Express Taşımacılık

Portekiz parsiyel ( grupaj ) ihracat, ithalat ve transit nakliye konusunda sektörde en iyisi olan Maxi Logistics Services, yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Lizbon, Porto, Braga, Vila Nova de Gaia, Amadora, Coimbra, Funchal, Setubal ( Setúbal ), Almada, Agualva-Cacém, Rio Tinto, Barreiro, Aveiro, Viseu, Odivelas, Leiria, Matosinhos, Guimaraes ( Guimarães ) ve Faro olmak üzere ayrıca Portekiz’in tüm şehirlerine firmamız ve acentelerimize ait araçlarla parsiyel ( grupaj ) ve komple karayolu taşımacılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayrıca dilerseniz malzemelerinizi Minivan ve Panelvan araçlarla daha hızlı olarak ekspres nakliye hizmeti ile güvenli olarak varış adresine ulaştırıyoruz.  

İHRACAT

Her hafta Cuma ve Cumartesi günü standart olarak İstanbul Avrupa Yakasında bulunan depomuzdan Portekiz’in başta Lizbon, Porto, Braga, Vila Nova de Gaia, Amadora, Coimbra, Funchal, Setubal ( Setúbal ), Almada, Agualva-Cacém, Rio Tinto, Barreiro, Aveiro, Viseu, Odivelas, Leiria, Matosinhos, Guimaraes ( Guimarães ) ve Faro olmak üzere tüm şehirlerine karayolu parsiyel çıkışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin bütün şehirlerinden Portekiz’in bütün şehirlerine komple Tenteli Tır, Minivan, Frigo Tır, Panelvan, Low bed, Gabari Dışı ve Açık Tır yüklemeleriniz için hızlı ve güvenli araç organize edebiliriz.

İTHALAT

Her hafta Cuma günü standart olarak Portekiz Lizbon depomuzdan Halkalı ( Muratbey ) , Erenköy ve Gebze Gümrüklerine karayolu parsiyel ( grupaj ) çıkışlarımız bulunmaktadır.  Ayrıca hafta içi her gün Portekiz’in bütün şehirlerinden Türkiye’nin bütün şehirlerine komple Tenteli Tır, Minivan, Frigo Tır, Panelvan, Low bed, Gabari Dışı ve Açık Tır yüklemeleriniz için hızlı ve güvenli araç organize edebiliriz.

TRANSİT

Her hafta Cuma ve Pazartesi günü standart olarak İstanbul ( Avrupa Serbest Bölge, Tuzla Serbest Bölge ), Kocaeli ( Kocaeli Serbest Bölgesi ), Bursa (Gemlik Serbest Bölge ) ve İzmir ( İzmir Serbest Bölge ) Gümrüklerine bağlı bulunan Gümrüklü Antrepolardan yada Serbest Bölgelerden Portekiz’in başta Lizbon, Porto, Braga, Vila Nova de Gaia, Amadora, Coimbra, Funchal, Setubal ( Setúbal ), Almada, Agualva-Cacém, Rio Tinto, Barreiro, Aveiro, Viseu, Odivelas, Leiria, Matosinhos, Guimaraes ( Guimarães ) ve Faro olmak üzere tüm şehirlerine karayolu parsiyel çıkışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin bütün şehirlerinden Portekiz’in bütün şehirlerine komple Tenteli Tır, Minivan, Frigo Tır, Panelvan, Low bed, Gabari Dışı ve Açık Tır yüklemeleriniz için hızlı ve güvenli araç organize edebiliriz.


Maxi Logistics Services, teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak hedeflerini daha iyi hizmet vermek için planlamıştır. Portekiz destinasyonuna ihraç edeceğiniz yada Portekiz destinasyonundan ithalat edeceğiniz malzemelerinizin takibini Tracking sistemimizde günlük olarak takip edebilirsiniz. Maxi Logistics Services Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.

Maxi Logistics Services, Portekiz destinasyonuna yapacağınız karayolu nakliye sevkiyatlarınızda hizmetinize uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle size bir telefon kadar yakın +90 216 335 55 97 no’lu telefondan yada info@maxitransport.eu mail adresinden siz Değerli müşterilerimize Hafta içi 08:30 - 18:30 saatleri arasında Sorunsuz Hizmet vermeye hazırız. Ayrıca 7 gün / 24 saat ulaşabileceğiniz WhatsApp numaramız +90 541 612 97 39 Ürünlerinizi hızlı, güvenilir ve sorunsuz bir şekilde müşterinize ulaştırır. Sevkiyatlarınız ile ilgili sorularınızı yöneltebilir, yükünüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Portekiz karayolu yüklemeleriniz için fiyat istenirken malzeme ile ilgili bazı önemli bilgilerin eksiksiz verilmesi bir çok problemin önüne geçecektir,
Bu önemli bilgiler;

1 - Malzemenin Cinsi ( yedek parça, tekstil, makina, kumaş, gıda vb.)
2 - Malzemenin ambalaj şekli ( Koli, Palet, Rulo, Kasa, bağ ) ve taşıma ölçüleri ( en, boy, yükseklik ) 
3 - Malzemenin fatura bedeli, Yükleme tarihi, Kargonun aciliyet durumu.
4 - Malzemenin üst üste konulup konulamayacağı.
5 - Malzemenin yükleme adresi, yükleme gümrüğü ve teslim adresi, teslim gümrüğü doğru olarak verilmelidir.
6 - Malzemenin başka özellikleri varsa mutlaka belirtilmelidir.

Portekiz Karayolu Parsiyel ( Grupaj ) Nakliyede Hesaplama Yöntemi;

Portekiz ülkesine göndereceğiniz ( sevk edeceğiniz ) yükleriniz için aşağıdaki hesaplama yöntemlerini kullanabilirsiniz.

- Palet, Sandık, Koli, çuval ve benzeri yüklerde hacim V = en x boy x yükseklik
- Rulo, Bağ, Bundle, Kazan ve silindirik yüklerde hacim V = 3,14 x yarı çapın karesi x yükseklik ( pi sayısı:3,14 sabittir )

1 m3 = 333 kg / 1 ton = 3 m3 / 1 ldm: 1.730 kg olarak hesaplanır.

Otomatik Hacim Hesaplama Tablosu için tıklayınız.

* Portekiz ihracat ve transit parsiyel ( grupaj ) Portekiz’den ithalat parsiyel ve Portekiz’den transit üçüncü ülkelere yapılan parsiyel taşımalarımızdır.
* Portekiz parsiyel ( grupaj ) ihracat, ithalat ve transit taşımalarda fiyatlandırma; Parsiyel ( Grupaj ) veya Komple Tır olarak hesaplanır.
* Portekiz parsiyel ( grupaj ) ihracat ve transit taşımalarında haftalık servisler; 2 ila 4 seferdir.


Portekiz Hakkında Genel Bilgiler

Ülke İsmi

Portekiz Cumhuriyeti

Yönetim Biçimi

Üniter Yarı Başkanlık Sistemli Cumhuriyet

Başkenti

Lizbon

Resmi Dili

Portekizce, Mirandaca

Para Birimi

Euro ( €, EUR )

Yüzölçümü

92.212 km2

Nüfus

10.352.42

Güzergah

TR - BG - RS - HR - SI – IT – FR - ES - PT
TR - FR - ES - PT

Başlıca Şehirleri

Lizbon, Porto, Braga, Vila Nova de Gaia, Amadora, Coimbra, Funchal, Setúbal, Almada, Agualva-Cacém, Rio Tinto, Barreiro, Aveiro, Viseu, Odivelas, Leiria, Matosinhos, Guimarães ve Faro

Portekiz Limanları

Lisbon, Porto, Aveiro, Funchal ( Madeira AdaLARI ), Setubal, Viana do Castelo, Horta ( Azores ), Leixoes, Ponta Delgada ( Azores ), Praia da Vitoria ( Azores )

Mesafe

İstanbul ( Avrupa Yakası ) – Lizbon / PT : 4.100.- Km
İstanbul ( Avrupa Yakası ) – Porto / PT : 4.000.- Km

Slogan

 

 

 

*Komple tır çıkışları her çalışma günü yapılabilmektedir.