Polonya


>Teklif Al

Polonya

Maxi Logistics Services Polonya Karayolu Nakliye

Polonya ADR Parsiyel, Grupaj İhracat, İthalat, Transit Tenteli ve Frigo Tır Yük Taşımacılığı Nakliyat, Transport, Nakliye, Lojistik

Polonya parsiyel ( grupaj ) ihracat, ithalat ve transit nakliye konusunda sektörde en iyisi olan Maxi Logistics Services, yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Warsaw ( Varşova ), Gdansk, Krakow, Poznan, Lublin, Szczecin, Katowice, Olsztyn, Kielce, Gdynia, Lodz, Opole, Krasno, Pila, Vroslav, Torun, Wroclaw, Rzeszow ve Bydgoszcz olmak üzere ayrıca Polonya’nın tüm şehirlerine firmamız ve acentelerimize ait araçlarla parsiyel ( grupaj ) ve komple karayolu taşımacılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayrıca dilerseniz malzemelerinizi Minivan ve Panelvan araçlarla daha hızlı olarak ekspres nakliye hizmeti ile güvenli olarak varış adresine ulaştırıyoruz.  

İHRACAT

Her hafta Cuma ve Cumartesi günü standart olarak İstanbul Avrupa Yakasında bulunan depomuzdan Polonya’nın başta Warsaw, Gdansk, Krakow, Poznan, Lublin, Szczecin, Katowice, Olsztyn, Kielce, Gdynia, Lodz, Opole, Krasno, Pila, Vroslav, Torun, Wroclaw, Rzeszow ve Bydgoszcz olmak üzere tüm şehirlerine karayolu parsiyel çıkışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin bütün şehirlerinden Polonya’nın bütün şehirlerine komple Tenteli Tır, Minivan, Frigo Tır, Panelvan, Low bed, Gabari Dışı ve Açık Tır yüklemeleriniz için hızlı ve güvenli araç organize edebiliriz.

İTHALAT

Her hafta Cuma günü standart olarak Polonya Warsaw, Katowice, Poznan ve Lodz depomuzdan Halkalı ( Muratbey ) , Erenköy ve Gebze Gümrüklerine karayolu parsiyel ( grupaj ) çıkışlarımız bulunmaktadır.  Ayrıca hafta içi her gün Polonya’nın bütün şehirlerinden Türkiye’nin bütün şehirlerine komple Tenteli Tır, Minivan, Frigo Tır, Panelvan, Low bed, Gabari Dışı ve Açık Tır yüklemeleriniz için hızlı ve güvenli araç organize edebiliriz.

TRANSİT

Her hafta Cuma ve Pazartesi günü standart olarak İstanbul ( Avrupa Serbest Bölge, Tuzla Serbest Bölge ), Kocaeli ( Kocaeli Serbest Bölgesi ), Bursa (Gemlik Serbest Bölge ) ve İzmir ( İzmir Serbest Bölge ) Gümrüklerine bağlı bulunan Gümrüklü Antrepolardan yada Serbest Bölgelerden Polonya’nın başta Warsaw, Gdansk, Krakow, Poznan, Lublin, Szczecin, Katowice, Olsztyn, Kielce, Gdynia, Lodz, Opole, Krasno, Pila, Vroslav, Torun, Wroclaw, Rzeszow ve Bydgoszcz olmak üzere tüm şehirlerine karayolu parsiyel çıkışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin bütün şehirlerinden Polonya’nın bütün şehirlerine komple Tenteli Tır, Minivan, Frigo Tır, Panelvan, Low bed, Gabari Dışı ve Açık Tır yüklemeleriniz için hızlı ve güvenli araç organize edebiliriz.

Maxi Logistics Services, teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak hedeflerini daha iyi hizmet vermek için planlamıştır. Polonya destinasyonuna ihraç edeceğiniz yada Polonya destinasyonundan ithalat edeceğiniz malzemelerinizin takibini Tracking sistemimizde günlük olarak takip edebilirsiniz. Maxi Logistics Services Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.

Maxi Logistics Services, Polonya destinasyonuna yapacağınız karayolu nakliye sevkiyatlarınızda hizmetinize uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle size bir telefon kadar yakın +90 216 335 55 97 no’lu telefondan yada info@maxitransport.eu mail adresinden siz Değerli müşterilerimize Hafta içi 08:30 - 18:30 saatleri arasında Sorunsuz Hizmet vermeye hazırız. Ayrıca 7 gün / 24 saat ulaşabileceğiniz WhatsApp numaramız +90 541 612 97 39 Ürünlerinizi hızlı, güvenilir ve sorunsuz bir şekilde müşterinize ulaştırır. Sevkiyatlarınız ile ilgili sorularınızı yöneltebilir, yükünüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca parsiyel çıkış yaptığımız şehirleri aşağıda bulabilirsiniz.

İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Varşova
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Krakow
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Wroclaw
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Lodz
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Poznan
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Gdansk
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Warsaw
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Szczecin
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Bydgoszcz
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Lublin
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Bialystok
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Katowice
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Gdynia
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Czestochowa
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Radom
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Torun
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Rzeszow
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Sosnowiec
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Kielce
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Gliwice
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Olsztyn

Polonya karayolu yüklemeleriniz için fiyat istenirken malzeme ile ilgili bazı önemli bilgilerin eksiksiz verilmesi bir çok problemin önüne geçecektir.
Bu önemli bilgiler;

1 - Malzemenin Cinsi ( yedek parça, tekstil, makina, kumaş, gıda vb.)
2 - Malzemenin ambalaj şekli ( Koli, Palet, Rulo, Kasa, bağ ) ve taşıma ölçüleri ( en, boy, yükseklik ) 
3 - Malzemenin fatura bedeli, Yükleme tarihi, Kargonun aciliyet durumu.
4 - Malzemenin üst üste konulup konulamayacağı.
5 - Malzemenin yükleme adresi, yükleme gümrüğü ve teslim adresi, teslim gümrüğü doğru olarak verilmelidir.
6 - Malzemenin başka özellikleri varsa mutlaka belirtilmelidir.

Polonya Karayolu Parsiyel ( Grupaj ) Nakliyede Hesaplama Yöntemi;

Polonya ülkesine göndereceğiniz ( sevk edeceğiniz ) yükleriniz için aşağıdaki hesaplama yöntemlerini kullanabilirsiniz.

- Palet, Sandık, Koli, çuval ve benzeri yüklerde hacim V = en x boy x yükseklik
- Rulo, Bağ, Bundle, Kazan ve silindirik yüklerde hacim V = 3,14 x yarı çapın karesi x yükseklik ( pi sayısı:3,14 sabittir )

1 m3 = 333 kg / 1 ton = 3 m3 / 1 ldm: 1.730 kg olarak hesaplanır.

Otomatik Hacim Hesaplama Tablosu için tıklayınız.

* Polonya ihracat ve transit parsiyel ( grupaj ) Polonya’dan ithalat parsiyel ve Polonya’dan transit üçüncü ülkelere yapılan parsiyel taşımalarımızdır.
* Polonya parsiyel ( grupaj ) ihracat, ithalat ve transit taşımalarda fiyatlandırma; Parsiyel ( Grupaj ) veya Komple Tır olarak hesaplanır.
* Polonya parisyel ( grupaj ) ihracat ve transit taşımalarında haftalık servisler; 2 ila 4 seferdir.


Polonya Hakkında Genel Bilgiler

Ülke İsmi

: Polonya Cumhuriyeti

Yönetim Biçimi

: Parlamenter Demokrasi

Başkenti

: Varşova

Resmi Dili

: Lehçe

Para Birimi

: Zloti ( ZL )

Yüzölçümü

: 311.889 km²

Nüfus

: 38.000.000

Güzergah

: Türkiye - Bulgaristan - Romanya - Macaristan - Slovakya - Polonya

: Türkiye - Bulgaristan - Sırbistan - Macaristan - Slovakya - Polonya

Başlıca Şehirleri

: Warsaw, Gdansk, Krakow, Poznan, Lublin, Szczecin, Katowice, Olsztyn, Kielce, Gdynia, Lodz, Opole, Krasno, Pila, Vroslav, Torun, Wroclaw, Rzeszow, Bydgoszcz

Polonya Limanları

: Gdansk, Gdynia, Kolobrzeg, Gliwice, Szczecin, Swinoujscie, Wroclaw, Ustka, Warsaw

Mesafe

: İstanbul ( Avrupa Yakası ) - Varşova / PL : 2.050.- Km

*Komple tır çıkışları her çalışma günü yapılabilmektedir.