Macaristan


>Teklif Al

Macaristan

Maxi Logistics Services Macaristan Karayolu Nakliye

Macaristan ADR Parsiyel, Grupaj İhracat, İthalat, Transit Tenteli ve Frigo Tır Yük Taşımacılığı Nakliyat, Diplomatik Eşya Nakliye, Transport, Nakliye, Lojistik, Express Taşımacılık

Macaristan parsiyel ( grupaj ) ihracat, ithalat ve transit nakliye konusunda sektörde en iyisi olan Maxi Logistics Services, yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Budapest ( Budapeşte ), Szeged, Debrecen, Kesckemet, Bekescsaba, Miskolc, Eger, Pecs, Kaposvar, Veszprem, Tatabanya, Györ ve Szombathley olmak üzere ayrıca Macaristan’nın tüm şehirlerine firmamız ve acentelerimize ait araçlarla parsiyel ( grupaj ) ve komple karayolu taşımacılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayrıca dilerseniz malzemelerinizi Minivan ve Panelvan araçlarla daha hızlı olarak ekspres nakliye hizmeti ile güvenli olarak varış adresine ulaştırıyoruz.

İHRACAT

Her hafta Cuma ve Cumartesi günü standart olarak İstanbul Avrupa Yakasında bulunan depomuzdan Macaristan’nın başta Budapest ( Budapeşte ), Szeged, Debrecen, Kesckemet, Bekescsaba, Miskolc, Eger, Pecs, Kaposvar, Veszprem, Tatabanya, Györ ve Szombathley olmak üzere tüm şehirlerine karayolu parsiyel çıkışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin bütün şehirlerinden Macaristan’nın bütün şehirlerine komple Tenteli Tır, Minivan, Frigo Tır, Panelvan, Low bed, Gabari Dışı ve Açık Tır yüklemeleriniz için hızlı ve güvenli araç organize edebiliriz.

İTHALAT

Her hafta Cuma günü standart olarak Macaristan Budapest ( Budapeşte ) ve Szeged depomuzdan Halkalı ( Muratbey ) , Erenköy ve Gebze Gümrüklerine karayolu parsiyel ( grupaj ) çıkışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün Macaristan’nın bütün şehirlerinden Türkiye’nin bütün şehirlerine komple Tenteli Tır, Minivan, Frigo Tır, Panelvan, Low bed, Gabari Dışı ve Açık Tır yüklemeleriniz için hızlı ve güvenli araç organize edebiliriz.

TRANSİT

Her hafta Cuma ve Pazartesi günü standart olarak İstanbul ( Avrupa Serbest Bölge, Tuzla Serbest Bölge ), Kocaeli ( Kocaeli Serbest Bölgesi ), Bursa (Gemlik Serbest Bölge ) ve İzmir ( İzmir Serbest Bölge ) Gümrüklerine bağlı bulunan Gümrüklü Antrepolardan yada Serbest Bölgelerden Macaristan’nın başta Budapest ( Budapeşte ), Szeged, Debrecen, Kesckemet, Bekescsaba, Miskolc, Eger, Pecs, Kaposvar, Veszprem, Tatabanya, Györ ve Szombathley olmak üzere tüm şehirlerine karayolu parsiyel çıkışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin bütün şehirlerinden Macaristan’nın bütün şehirlerine komple Tenteli Tır, Minivan, Frigo Tır, Panelvan, Low bed, Gabari Dışı ve Açık Tır yüklemeleriniz için hızlı ve güvenli araç organize edebiliriz.

Maxi Logistics Services, teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak hedeflerini daha iyi hizmet vermek için planlamıştır. Macaristan destinasyonuna ihraç edeceğiniz yada Macaristan destinasyonundan ithalat edeceğiniz malzemelerinizin takibini Tracking sistemimizde günlük olarak takip edebilirsiniz. Maxi Logistics Services Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.

Maxi Logistics Services, Macaristan destinasyonuna yapacağınız karayolu nakliye sevkiyatlarınızda hizmetinize uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle size bir telefon kadar yakın +90 216 335 55 97 no’lu telefondan yada info@maxitransport.eu mail adresinden siz Değerli müşterilerimize Hafta içi 08:30 - 18:30 saatleri arasında Sorunsuz Hizmet vermeye hazırız. Ayrıca 7 gün / 24 saat ulaşabileceğiniz WhatsApp numaramız +90 541 612 97 39 Ürünlerinizi hızlı, güvenilir ve sorunsuz bir şekilde müşterinize ulaştırır. Sevkiyatlarınız ile ilgili sorularınızı yöneltebilir, yükünüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Ayrıca parsiyel çıkış yaptığımız şehirleri aşağıda bulabilirsiniz.

İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Budapest
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Miskolc
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Debrecen
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Nyiregyhaza
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Kecskemet
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Gyor
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Szekesfehervar
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Szeged
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Pecs
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Szolnok
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Bekescsaba
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Veszprem
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Kaposvar
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Tatabanya
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Eger
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Zalaegerszeg
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Szombathely
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Szekszard
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Salgotarjan

Macaristan karayolu yüklemeleriniz için fiyat istenirken malzeme ile ilgili bazı önemli bilgilerin eksiksiz verilmesi bir çok problemin önüne geçecektir.
Bu önemli bilgiler;

1 - Malzemenin Cinsi ( yedek parça, tekstil, makina, kumaş, gıda vb.)
2 - Malzemenin ambalaj şekli ( Koli, Palet, Rulo, Kasa, bağ ) ve taşıma ölçüleri ( en, boy, yükseklik ) 
3 - Malzemenin fatura bedeli, Yükleme tarihi, Kargonun aciliyet durumu.
4 - Malzemenin üst üste konulup konulamayacağı.
5 - Malzemenin yükleme adresi, yükleme gümrüğü ve teslim adresi, teslim gümrüğü doğru olarak verilmelidir.
6 - Malzemenin başka özellikleri varsa mutlaka belirtilmelidir.

Macaristan Karayolu Parsiyel ( Grupaj ) Nakliyede Hesaplama Yöntemi;

Macaristan ülkesine göndereceğiniz ( sevk edeceğiniz ) yükleriniz için aşağıdaki hesaplama yöntemlerini kullanabilirsiniz.

- Palet, Sandık, Koli, çuval ve benzeri yüklerde hacim V = en x boy x yükseklik
- Rulo, Bağ, Bundle, Kazan ve silindirik yüklerde hacim V = 3,14 x yarı çapın karesi x yükseklik ( pi sayısı:3,14 sabittir )

1 m3 = 333 kg / 1 ton = 3 m3 / 1 ldm: 1.730 kg olarak hesaplanır.

Otomatik Hacim Hesaplama Tablosu için tıklayınız.

* Macaristan ihracat ve transit parsiyel ( grupaj ) Macaristan’dan ithalat parsiyel ve Macaristan’dan transit üçüncü ülkelere yapılan parsiyel taşımalarımızdır.
* Macaristan parsiyel ( grupaj ) ihracat, ithalat ve transit taşımalarda fiyatlandırma; Parsiyel ( Grupaj ) veya Komple Tır olarak hesaplanır.
* Macaristan parsiyel ( grupaj ) ihracat ve transit taşımalarında haftalık servisler; 2 ila 4 seferdir.

Macaristan Hakkında Genel Bilgiler

Ülke İsmi

: Macaristan

Yönetim Biçimi

: Cumhuriyet

Başkenti

: Budapeşte ( Budapest )

Resmi Dili

: Macarca

Para Birimi

: Forint ( HUF )

Yüzölçümü

: 93.030 km²

Nüfus

: 9.780.000

Güzergah

: Türkiye - Bulgaristan - Romanya - Macaristan
  Türkiye - Bulgaristan - Sırbistan - Macaristan

Başlıca Şehirleri

: Budapest ( Budapeşte ), Szeged, Debrecen, Kesckemet, Bekescsaba, Miskolc, Eger, Pecs, Kaposvar, Veszprem, Tatabanya, Györ ve Szombathley

Macaristan Limanları

: Budapest ( Budapeşte )

Mesafe

: İstanbul ( Avrupa Yakası ) – Budapest ( Budapeşte ) / HU : 1.400.- Km

Youtube

https://www.youtube.com/watch?v=mOnvvWijMy8

*Komple tır çıkışları her çalışma günü yapılabilmektedir.