Hırvatistan


>Teklif Al

Hırvatistan

Maxi Logistics Services Hırvatistan Karayolu Nakliye

Hırvatistan ADR Parsiyel, Grupaj İhracat, İthalat, Transit Tenteli ve Frigo Tır Yük Taşımacılığı Nakliyat, Diplomatik Eşya Nakliye, Transport, Nakliye, Lojistik, Express Taşımacılık

Hırvatistan parsiyel ( grupaj ) ihracat, ithalat ve transit nakliye konusunda sektörde en iyisi olan Maxi Logistics Services, yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Zagreb, Rijeka, Karlovac, Varazdin, Osijek, Slavonski Brod, Sisak, Rijeka, Porec, Pula, Zadar, Sibenik, Split, Trogir, Ploce, Dubrovnik, Vinkovci, Vukovar, Pozega, Kutina, Bjelovar, Koprivnica, Cakovec, Knin, Solin, Sinj, Novigrad, Otocac ve Ogulin olmak üzere ayrıca Hırvatistan'ın tüm şehirlerine firmamız ve acentelerimize ait araçlarla parsiyel ( grupaj ) ve komple karayolu taşımacılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayrıca dilerseniz malzemelerinizi Minivan ve Panelvan araçlarla daha hızlı olarak ekspres nakliye hizmeti ile güvenli olarak varış adresine ulaştırıyoruz.

İHRACAT

Her hafta Cuma ve Cumartesi günü standart olarak İstanbul Avrupa Yakasında bulunan depomuzdan Hırvatistan’ın başta Zagreb, Rijeka, Karlovac, Varazdin, Osijek, Slavonski Brod, Sisak, Rijeka, Porec, Pula, Zadar, Sibenik, Split, Trogir, Ploce, Dubrovnik, Vinkovci, Vukovar, Pozega, Kutina, Bjelovar, Koprivnica, Cakovec, Knin, Solin, Sinj, Novigrad, Otocac ve Ogulin olmak üzere tüm şehirlerine karayolu parsiyel çıkışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin bütün şehirlerinden Hırvatistan’ın bütün şehirlerine komple Tenteli Tır, Minivan, Frigo Tır, Panelvan, Lowbed, Gabari Dışı ve Açık Tır yüklemeleriniz için hızlı ve güvenli araç organize edebiliriz.

İTHALAT

Her hafta Cuma günü standart olarak Hırvatistan Zagreb ve Osijek depomuzdan Halkalı ( Muratbey ) , Erenköy ve Gebze Gümrüklerine karayolu parsiyel ( grupaj ) çıkışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün Hırvatistan’ın bütün şehirlerinden Türkiye’nin bütün şehirlerine komple Tenteli Tır, Minivan, Frigo Tır, Panelvan, Lowbed, Gabari Dışı ve Açık Tır yüklemeleriniz için hızlı ve güvenli araç organize edebiliriz.

TRANSİT

Her hafta Cuma ve Pazartesi günü standart olarak İstanbul ( Avrupa Serbest Bölge, Tuzla Serbest Bölge ), Kocaeli ( Kocaeli Serbest Bölgesi ), Bursa (Gemlik Serbest Bölge ) ve İzmir ( İzmir Serbest Bölge ) Gümrüklerine bağlı bulunan Gümrüklü Antrepolardan yada Serbest Bölgelerden Hırvatistan’ın başta Zagreb, Rijeka, Karlovac, Varazdin, Osijek, Slavonski Brod, Sisak, Rijeka, Porec, Pula, Zadar, Sibenik, Split, Trogir, Ploce, Dubrovnik, Vinkovci, Vukovar, Pozega, Kutina, Bjelovar, Koprivnica, Cakovec, Knin, Solin, Sinj, Novigrad, Otocac ve Ogulin olmak üzere tüm şehirlerine karayolu parsiyel çıkışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin bütün şehirlerinden Hırvatistan’ın bütün şehirlerine komple Tenteli Tır, Minivan, Frigo Tır, Panelvan, Low bed, Gabari Dışı ve Açık Tır yüklemeleriniz için hızlı ve güvenli araç organize edebiliriz.

Maxi Logistics Services, teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak hedeflerini daha iyi hizmet vermek için planlamıştır. Hırvatistan destinasyonuna ihraç edeceğiniz ya da Hırvatistan destinasyonundan ithalat edeceğiniz malzemelerinizin takibini Tracking sistemimizde günlük olarak takip edebilirsiniz. Maxi Logistics Services Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.
Maxi Logistics Services, Hırvatistan destinasyonuna yapacağınız karayolu nakliye sevkiyatlarınızda hizmetinize uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle size bir telefon kadar yakın +90 216 335 55 97 no’lu telefondan yada info@maxitransport.eu mail adresinden siz Değerli müşterilerimize Hafta içi 08:30 - 18:30 saatleri arasında Sorunsuz Hizmet vermeye hazırız. Ayrıca 7 gün / 24 saat ulaşabileceğiniz WhatsApp numaramız +90 541 612 97 39. Ürünlerinizi hızlı, güvenilir ve sorunsuz bir şekilde müşterinize ulaştırır. Sevkiyatlarınız ile ilgili sorularınızı yöneltebilir, yükünüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hırvatistan karayolu yüklemeleriniz için fiyat istenirken malzeme ile ilgili bazı önemli bilgilerin eksiksiz verilmesi bir çok problemin önüne geçecektir.
Bu önemli bilgiler;

1 - Malzemenin Cinsi ( yedek parça, tekstil, makina, kumaş, gıda vb.)
2 - Malzemenin ambalaj şekli ( Koli, Palet, Rulo, Kasa, bağ ) ve taşıma ölçüleri ( en, boy, yükseklik ) 
3 - Malzemenin fatura bedeli, Yükleme tarihi, Kargonun aciliyet durumu.
4 - Malzemenin üst üste konulup konulamayacağı.
5 - Malzemenin yükleme adresi, yükleme gümrüğü ve teslim adresi, teslim gümrüğü doğru olarak verilmelidir.
6 - Malzemenin başka özellikleri varsa mutlaka belirtilmelidir.

Hırvatistan Karayolu Parsiyel ( Grupaj ) Nakliyede Hesaplama Yöntemi;

Hırvatistan ülkesine göndereceğiniz ( sevk edeceğiniz ) yükleriniz için aşağıdaki hesaplama yöntemlerini kullanabilirsiniz.

- Palet, Sandık, Koli, çuval ve benzeri yüklerde hacim V = en x boy x yükseklik
- Rulo, Bağ, Bundle, Kazan ve silindirik yüklerde hacim V = 3,14 x yarı çapın karesi x yükseklik ( pi sayısı:3,14 sabittir )

1 m3 = 333 kg / 1 ton = 3 m3 / 1 ldm: 1.730 kg olarak hesaplanır.

Otomatik Hacim Hesaplama Tablosu için tıklayınız.

* Hırvatistan ihracat ve transit parsiyel ( grupaj ) Hırvatistan’dan ithalat parsiyel ve Hırvatistan’dan transit üçüncü ülkelere yapılan parsiyel taşımalarımızdır.
* Hırvatistan parsiyel ( grupaj ) ihracat, ithalat ve transit taşımalarda fiyatlandırma; Parsiyel ( Grupaj ) veya Komple Tır olarak hesaplanır.
* Hırvatistan parisyel ( grupaj ) ihracat ve transit taşımalarında haftalık servisler; 2 ila 4 seferdir.

Hırvatistan Hakkında Genel Bilgiler

Ülke İsmi

: Hırvatistan Cumhuriyeti

Yönetim Biçimi

: Uniter Demokratik Parlamenter Cumhuriyet

Başkenti

: Zagreb

Resmi Dili

: Hırvatça (Sırpça, Macarca, Boşnakça, Roman, Arnavutça )

Para Birimi

: Kuna ( HRK )

Yüzölçümü

: 56.594 km²

Nüfus

: 4.285.000 ( 2017 IMF tahmini )

Güzergah

: Türkiye - Bulgaristan - Sırbistan - Hırvatistan

Başlıca Şehirleri

: Zagreb, Rijeka, Karlovac, Varazdin, Osijek, Slavonski Brod, Sisak, Rijeka, Porec, Pula, Zadar, Sibenik, Split, Trogir, Ploce, Dubrovnik, Vinkovci, Vukovar, Pozega, Kutina, Umag, Bjelovar, Koprivnica, Cakovec, Knin, Solin, Sinj, Novigrad, Otocac, Ogulin

Hırvatistan Limanları

: Split, Rijeka, Zadar, Sibenik, Dubrovnik, Pula, Umag,

Mesafe

: İstanbul ( Avrupa Yakası ) - Zagreb / HR : 1.350.- Km

Youtube

https://www.youtube.com/watch?v=T4u1-h6Wl8c

*Komple tır çıkışları her çalışma günü yapılabilmektedir.