Ev Eşyası ( Zati ) Taşımacılığı

Ev Eşyası ( Zati ) Taşımacılığı

Ev Eşyası ( Zati ) Taşımacılığı

Türkiye'den ➡️ Avrupaya yada Avrupadan ➡️ Türkiye'ye Lojistik Çözümlerim mi arıyorsunuz ?

Türkiye’den yeni aldığınız yada alacağınız kullanılmamış eşyalarınızı ( koltuk , yemek odası, oturma odası, misafir odası, yatak odası, mobilya, mutfak eşyaları, tuvalet  ve banyo ekipmanlarınızı ) hiçbir formalite ile uğraşmadan Avrupa’ya kapınıza teslim ediyoruz !!!

Size bir telefon kadar yakınız, Bilgi almak için info@maxitransport.eu adresine mail gönderebilir, +90 216 335 55 97 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Ayrıca 7 gün / 24 saat ulaşabileceğiniz WhatsApp numaramız +90 541 612 97 39 Ürünlerinizi hızlı, güvenilir ve sorunsuz bir şekilde siz Değerli müşterilerimize Sorunsuz Hizmet vermeye hazırız.

Avrupaya ➡️ yada Türkiye'ye ➡️ Parsiyel #LTL ( grupaj ) & Komple #FTL ihracat, Transit yada ithalat kamyon taşımalarınız veya Avrupaya İnşaat Malzemeleri, Mobilya, Makina, Gıda Maddeleri, Otomotiv Malzemeleri, Yedek Parça, Maden, Kumaş, Kablo, Metal Ürünler, Tekstil Ürünleri, Adr yada Ham Madde yüklemeleriniz için komple tır taşımanız mı var ? 

O zaman hadi Avrupaya Taşımacılık & Transport & Nakliyat hakkında size daha fazla bilgi verelim;

Ayrıca bizimle telefon veya e-posta yoluyla da iletişim kurabilirsiniz.

info@maxitransport.net 

Avrupaya Nakliyat & Lojistik & Taşımacılığı bize sorun.

#LogisticsAskUsEU
#LogisticsAskUs
#MaxiLogisticsServices

https://www.maxitransport.net 

#MaxiLogisticsServicesUK #LogisticsAskUsUK #MaxiLogisticsServicesDE #LogisticsAskUsDE #MaxiLogisticsServicesMK #LogisticsAskUsMK #MaxiLogisticsServicesNL #LogisticsAskUsNL #MaxiLogisticsServicesTR #LogisticsAskUsTR #BeyondOfLogistics #LojistiğinÖtesinde #Shipping #Cargo #Freight #FreightForwarding #SupplyChain #Transportation #Logistics #Logistik #Transporte #Lojistik #Nakliye #Nakliyat 

Ayrıca bizi Sosyal Medyadan da takip edebilirsiniz.