Çekya


>Teklif Al

Çekya

Maxi Logistics Services Çekya ( Çek Cumhuriyeti ) Karayolu Nakliye

Çekya ( Çek Cumhuriyeti ) ADR Parsiyel, Grupaj İhracat, İthalat, Transit Tenteli ve Frigo Tır Yük Taşımacılığı Nakliyat, Diplomatik Eşya Nakliye, Transport, Nakliye, Lojistik, Express Taşımacılık

Çekya ( Çek Cumhuriyeti ) parsiyel ( grupaj ) ihracat, ithalat ve transit nakliye konusunda sektörde en iyisi olan Maxi Logistics Services, yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Prague ( Prag ), Ostrava, Olomouc, Plzen, Brno, Liberec, Ceske Budejovice, Decin, Hradec Kralove, Karlovy Vary, Kutna Hora, Marianske Lazne ve Cesky Krumlov olmak üzere ayrıca Çekya ( Çek Cumhuriyeti )’nın tüm şehirlerine firmamız ve acentelerimize ait araçlarla parsiyel ( grupaj ) ve komple karayolu taşımacılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayrıca dilerseniz malzemelerinizi Minivan ve Panelvan araçlarla daha hızlı olarak ekspres nakliye hizmeti ile güvenli olarak varış adresine ulaştırıyoruz.  

İHRACAT

Her hafta Cuma ve Cumartesi günü standart olarak İstanbul Avrupa Yakasında bulunan depomuzdan Çekya ( Çek Cumhuriyeti )’nın başta Prague ( Prag ), Ostrava, Olomouc, Plzen, Brno, Liberec, Ceske Budejovice, Decin, Hradec Kralove, Karlovy Vary, Kutna Hora, Marianske Lazne ve Cesky Krumlov olmak üzere tüm şehirlerine karayolu parsiyel çıkışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin bütün şehirlerinden Çekya ( Çek Cumhuriyeti )’nın bütün şehirlerine komple Tenteli Tır, Minivan, Frigo Tır, Panelvan, Low bed, Gabari Dışı ve Açık Tır yüklemeleriniz için hızlı ve güvenli araç organize edebiliriz.

İTHALAT

Her hafta Cuma günü standart olarak Çekya ( Çek Cumhuriyeti ) Prague ( Prag ) ve Brno depomuzdan Halkalı ( Muratbey ) , Erenköy ve Gebze Gümrüklerine karayolu parsiyel ( grupaj ) çıkışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün Çekya ( Çek Cumhuriyeti )’nın bütün şehirlerinden Türkiye’nin bütün şehirlerine komple Tenteli Tır, Minivan, Frigo Tır, Panelvan, Low bed, Gabari Dışı ve Açık Tır yüklemeleriniz için hızlı ve güvenli araç organize edebiliriz.

TRANSİT

Her hafta Cuma ve Pazartesi günü standart olarak İstanbul ( Avrupa Serbest Bölge, Tuzla Serbest Bölge ), Kocaeli ( Kocaeli Serbest Bölgesi ), Bursa (Gemlik Serbest Bölge ) ve İzmir ( İzmir Serbest Bölge ) Gümrüklerine bağlı bulunan Gümrüklü Antrepolardan yada Serbest Bölgelerden Çekya ( Çek Cumhuriyeti )’nın başta Prague ( Prag ), Ostrava, Olomouc, Plzen, Brno, Liberec, Ceske Budejovice, Decin, Hradec Kralove, Karlovy Vary, Kutna Hora, Marianske Lazne ve Cesky Krumlov olmak üzere tüm şehirlerine karayolu parsiyel çıkışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin bütün şehirlerinden Çekya ( Çek Cumhuriyeti )’nın bütün şehirlerine komple Tenteli Tır, Minivan, Frigo Tır, Panelvan, Low bed, Gabari Dışı ve Açık Tır yüklemeleriniz için hızlı ve güvenli araç organize edebiliriz.

Maxi Logistics Services, teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak hedeflerini daha iyi hizmet vermek için planlamıştır. Çekya ( Çek Cumhuriyeti ) destinasyonuna ihraç edeceğiniz yada Çekya ( Çek Cumhuriyeti ) destinasyonundan ithalat edeceğiniz malzemelerinizin takibini Tracking sistemimizde günlük olarak takip edebilirsiniz. Maxi Logistics Services Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.

Maxi Logistics Services, Çekya ( Çek Cumhuriyeti ) destinasyonuna yapacağınız karayolu nakliye sevkiyatlarınızda hizmetinize uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle size bir telefon kadar yakın +90 216 335 55 97 no’lu telefondan yada info@maxitransport.eu mail adresinden siz Değerli müşterilerimize Hafta içi 08:30 - 18:30 saatleri arasında Sorunsuz Hizmet vermeye hazırız. Ayrıca 7 gün / 24 saat ulaşabileceğiniz WhatsApp numaramız +90 541 612 97 39 Ürünlerinizi hızlı, güvenilir ve sorunsuz bir şekilde müşterinize ulaştırır. Sevkiyatlarınız ile ilgili sorularınızı yöneltebilir, yükünüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Ayrıca parsiyel çıkış yaptığımız şehirleri aşağıda bulabilirsiniz.

İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Prag
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Brno
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Ostrava
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Plzen
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Liberec
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Olomouc
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Ceske Budejovice
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Hradec Kralove
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Pardubice
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Usti nad Labem
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Zlin
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Havirov
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Kladno
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Most
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Opava
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Frydek-Mistek
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Jihlava
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Teplice
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Karvina
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Karlovy Vary

Çekya ( Çek Cumhuriyeti ) karayolu yüklemeleriniz için fiyat istenirken malzeme ile ilgili bazı önemli bilgilerin eksiksiz verilmesi bir çok problemin önüne geçecektir.
Bu önemli bilgiler;

1 - Malzemenin Cinsi ( yedek parça, tekstil, makina, kumaş, gıda vb.)
2 - Malzemenin ambalaj şekli ( Koli, Palet, Rulo, Kasa, bağ ) ve taşıma ölçüleri ( en, boy, yükseklik ) 
3 - Malzemenin fatura bedeli, Yükleme tarihi, Kargonun aciliyet durumu.
4 - Malzemenin üst üste konulup konulamayacağı.
5 - Malzemenin yükleme adresi, yükleme gümrüğü ve teslim adresi, teslim gümrüğü doğru olarak verilmelidir.
6 - Malzemenin başka özellikleri varsa mutlaka belirtilmelidir.

Çekya ( Çek Cumhuriyeti ) Karayolu Parsiyel ( Grupaj ) Nakliyede Hesaplama Yöntemi;

Çekya ( Çek Cumhuriyeti ) ülkesine göndereceğiniz ( sevk edeceğiniz ) yükleriniz için aşağıdaki hesaplama yöntemlerini kullanabilirsiniz.

- Palet, Sandık, Koli, çuval ve benzeri yüklerde hacim V = en x boy x yükseklik
- Rulo, Bağ, Bundle, Kazan ve silindirik yüklerde hacim V = 3,14 x yarı çapın karesi x yükseklik ( pi sayısı:3,14 sabittir )

1 m3 = 333 kg / 1 ton = 3 m3 / 1 ldm: 1.730 kg olarak hesaplanır.

Otomatik Hacim Hesaplama Tablosu için tıklayınız.

* Çekya ( Çek Cumhuriyeti ) ihracat ve transit parsiyel ( grupaj ) Çekya ( Çek Cumhuriyeti )’dan ithalat parsiyel ve Çekya ( Çek Cumhuriyeti )’dan transit üçüncü ülkelere yapılan parsiyel taşımalarımızdır.
* Çekya ( Çek Cumhuriyeti ) parsiyel ( grupaj ) ihracat, ithalat ve transit taşımalarda fiyatlandırma; Parsiyel ( Grupaj ) veya Komple Tır olarak hesaplanır.
* Çekya ( Çek Cumhuriyeti ) parsiyel ( grupaj ) ihracat ve transit taşımalarında haftalık servisler; 2 ila 4 seferdir.


Çekya ( Çek Cumhuriyeti ) Hakkında Genel Bilgiler

Ülke İsmi

: Çekya ( Çek Cumhuriyeti )

Yönetim Biçimi

: Parlamenter Cumhuriyet

Başkenti

: Prag ( Prague )

Resmi Dili

: Çekce

Para Birimi

: Çek Kronu ( CZK )

Yüzölçümü

: 78.868 km²

Nüfus

: 10.589.271

Güzergah

: Türkiye - Bulgaristan - Romanya - Macaristan - Slovakya - Çekya
  Türkiye - Bulgaristan - Sırbistan - Macaristan - Slovakya - Çekya

Başlıca Şehirleri

: Prague ( Prag ), Ostrava, Olomouc, Plzen, Brno, Liberec, Ceske Budejovice, Decin, Hradec Kralove, Karlovy Vary, Kutna Hora, Marianske Lazne ve Cesky Krumlov

Çekya Limanları

: Prag ( Prague ) ve Decin

Mesafe

: İstanbul ( Avrupa Yakası ) – Prag ( Prague ) / CZ : 1.800.- Km

*Komple tır çıkışları her çalışma günü yapılabilmektedir.