Avusturya


>Teklif Al

Avusturya

Maxi Logistics Services Avusturya Karayolu Nakliye

Avusturya ADR Parsiyel, Grupaj İhracat, İthalat, Transit Tenteli ve Frigo Tır Yük Taşımacılığı Nakliyat, Diplomatik Eşya Nakliye, Transport, Nakliye, Lojistik, Express Taşımacılık

Avusturya parsiyel ( grupaj ) ihracat, ithalat ve transit nakliye konusunda sektörde en iyisi olan Maxi Logistics Services, yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Wien ( Vienna yada Viyana ), Graz, Wels, Linz, Krems, St. Pölten, Salzburg, Suben, Mariazell, Bruck, Leoben, Klagenfurt, Willach, Eisenstadt, Baden, Gmünd, Kufstein, Lienz, Badgastein, Innsbruck, Reuthe, Landeck, Steyr ve Bischofshofen olmak üzere ayrıca Avusturya’nın tüm şehirlerine firmamız ve acentelerimize ait araçlarla parsiyel ( grupaj ) ve komple karayolu taşımacılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayrıca dilerseniz malzemelerinizi Minivan ve Panelvan araçlarla daha hızlı olarak ekspres nakliye hizmeti ile güvenli olarak varış adresine ulaştırıyoruz.

İHRACAT

Her hafta Cuma ve Cumartesi günü standart olarak İstanbul Avrupa Yakasında bulunan depomuzdan Avusturya’nın başta Wien ( Vienna yada Viyana ), Graz, Wels, Linz, Krems, St. Pölten, Salzburg, Suben, Mariazell, Bruck, Leoben, Klagenfurt, Willach, Eisenstadt, Baden, Gmünd, Kufstein, Lienz, Badgastein, Innsbruck, Reuthe, Landeck, Steyr ve Bischofshofen olmak üzere tüm şehirlerine karayolu parsiyel çıkışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin bütün şehirlerinden Avusturya’nın bütün şehirlerine komple Tenteli Tır, Minivan, Frigo Tır, Panelvan, Low bed, Gabari Dışı ve Açık Tır yüklemeleriniz için hızlı ve güvenli araç organize edebiliriz.

İTHALAT

Her hafta Cuma günü standart olarak Avusturya Wien ( Vienna yada Viyana ) ve Salzburg depomuzdan Halkalı ( Muratbey ) , Erenköy ve Gebze Gümrüklerine karayolu parsiyel ( grupaj ) çıkışlarımız bulunmaktadır.  Ayrıca hafta içi her gün Avusturya’nın bütün şehirlerinden Türkiye’nin bütün şehirlerine komple Tenteli Tır, Minivan, Frigo Tır, Panelvan, Low bed, Gabari Dışı ve Açık Tır yüklemeleriniz için hızlı ve güvenli araç organize edebiliriz.

TRANSİT

Her hafta Cuma ve Pazartesi günü standart olarak İstanbul ( Avrupa Serbest Bölge, Tuzla Serbest Bölge ), Kocaeli ( Kocaeli Serbest Bölgesi ), Bursa (Gemlik Serbest Bölge ) ve İzmir ( İzmir Serbest Bölge ) Gümrüklerine bağlı bulunan Gümrüklü Antrepolardan yada Serbest Bölgelerden Avusturya’nın başta Wien ( Vienna yada Viyana ), Graz, Wels, Linz, Krems, St. Pölten, Salzburg, Suben, Mariazell, Bruck, Leoben, Klagenfurt, Willach, Eisenstadt, Baden, Gmünd, Kufstein, Lienz, Badgastein, Innsbruck, Reuthe, Landeck, Steyr ve Bischofshofen olmak üzere tüm şehirlerine karayolu parsiyel çıkışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin bütün şehirlerinden Avusturya’nın bütün şehirlerine komple Tenteli Tır, Minivan, Frigo Tır, Panelvan, Low bed, Gabari Dışı ve Açık Tır yüklemeleriniz için hızlı ve güvenli araç organize edebiliriz.

Maxi Logistics Services, teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak hedeflerini daha iyi hizmet vermek için planlamıştır. Avusturya destinasyonuna ihraç edeceğiniz yada Avusturya destinasyonundan ithalat edeceğiniz malzemelerinizin takibini Tracking sistemimizde günlük olarak takip edebilirsiniz. Maxi Logistics Services Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.

Maxi Logistics Services, Avusturya destinasyonuna yapacağınız karayolu nakliye sevkiyatlarınızda hizmetinize uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle size bir telefon kadar yakın +90 216 335 55 97 no’lu telefondan yada info@maxitransport.eu mail adresinden siz Değerli müşterilerimize Hafta içi 08:30 - 18:30 saatleri arasında Sorunsuz Hizmet vermeye hazırız. Ayrıca 7 gün / 24 saat ulaşabileceğiniz WhatsApp numaramız +90 541 612 97 39 Ürünlerinizi hızlı, güvenilir ve sorunsuz bir şekilde müşterinize ulaştırır. Sevkiyatlarınız ile ilgili sorularınızı yöneltebilir, yükünüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca parsiyel çıkış yaptığımız şehirleri aşağıda bulabilirsiniz.

İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Viyana
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Graz
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Linz
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Salzburg
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Innsbruck
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Klagenfurt
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Villach
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Wels
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Sankt Pölten
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Dornbirn
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Wiener Neustadt
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Steyr
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Feldkirch
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Bregenz
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Leonding
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Klosterneuburg
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Baden
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Wolfsberg
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Leoben
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Krems
İstanbul ( Avrupa Yakası ) İhracat Depo - Reuthe 

Avusturya karayolu yüklemeleriniz için fiyat istenirken malzeme ile ilgili bazı önemli bilgilerin eksiksiz verilmesi bir çok problemin önüne geçecektir.
Bu önemli bilgiler;

1 - Malzemenin Cinsi ( yedek parça, tekstil, makina, kumaş, gıda vb.)
2 - Malzemenin ambalaj şekli ( Koli, Palet, Rulo, Kasa, bağ ) ve taşıma ölçüleri ( en, boy, yükseklik ) 
3 - Malzemenin fatura bedeli, Yükleme tarihi, Kargonun aciliyet durumu.
4 - Malzemenin üst üste konulup konulamayacağı.
5 - Malzemenin yükleme adresi, yükleme gümrüğü ve teslim adresi, teslim gümrüğü doğru olarak verilmelidir.
6 - Malzemenin başka özellikleri varsa mutlaka belirtilmelidir.

Avusturya Karayolu Parsiyel ( Grupaj ) Nakliyede Hesaplama Yöntemi;

Avusturya ülkesine göndereceğiniz ( sevk edeceğiniz ) yükleriniz için aşağıdaki hesaplama yöntemlerini kullanabilirsiniz.

- Palet, Sandık, Koli, çuval ve benzeri yüklerde hacim V = en x boy x yükseklik
- Rulo, Bağ, Bundle, Kazan ve silindirik yüklerde hacim V = 3,14 x yarı çapın karesi x yükseklik ( pi sayısı:3,14 sabittir )

1 m3 = 333 kg / 1 ton = 3 m3 / 1 ldm: 1.730 kg olarak hesaplanır.

Otomatik Hacim Hesaplama Tablosu için tıklayınız.

* Avusturya ihracat ve transit parsiyel ( grupaj ) Avusturya’dan ithalat parsiyel ve Avusturya’dan transit üçüncü ülkelere yapılan parsiyel taşımalarımızdır.
* Avusturya parsiyel ( grupaj ) ihracat, ithalat ve transit taşımalarda fiyatlandırma; Parsiyel ( Grupaj ) veya Komple Tır olarak hesaplanır.
* Avusturya parsiyel ( grupaj ) ihracat ve transit taşımalarında haftalık servisler; 2 ila 4 seferdir.

Avusturya Hakkında Genel Bilgiler

Ülke İsmi

: Avusturya Cumhuriyeti

Yönetim Biçimi

: Federal Cumhuriyet

Başkenti

: Wien ( Vienna yada Viyana )

Resmi Dili

: Almanca, Macarca, Slovence

Para Birimi

: Euro  ( € )

Yüzölçümü

: 83.878 km²

Nüfus

: 8.716.000

Güzergah

: Türkiye – Bulgaristan – Sırbistan - Macaristan - Avusturya

Başlıca Şehirleri

: Wien ( Vienna yada Viyana ), Graz, Wels, Linz, Krems, St. Pölten, Salzburg, Suben, Mariazell, Bruck, Leoben, Klagenfurt, Willach, Eisenstadt, Baden, Gmünd, Kufstein, Lienz, Badgastein, Innsbruck, Reuthe, Landeck, Steyr ve Bischofshofen

Avusturya Limanları

: Wien, Krems, Viyana, Enns, Linz, Vienna

Mesafe

: İstanbul ( Avrupa Yakası ) – Wien / A : 1.550.- Km

Youtube

https://www.youtube.com/watch?v=xcL1osUVqxw

*Komple tır çıkışları her çalışma günü yapılabilmektedir.